NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

İnşaat

İnşaat, binlerce farklı alana hizmet veren bir sektördür. Kendi içinde birçok sektörü barındırır. Hem inşaat hemde peyzaj alanında ki başarı, yıllardır kazandığımız deneyim ve güvenle birleşince, bize bu alanda akla gelen öncelikli isimlerden biri olma gururunu yaşatıyor. Kamu kuruluşları ve özel işletmeler için yürüttüğümüz restorasyon ve onarım işleri ile inşaat ve peyzaj firması olarak, müşteri memnuniyetini ilke edindik.

devamını oku

Peyzaj

Kuruluş yılımız olan 1993'ten bu yana, sektörde birçok farklı alanda hizmet veriyoruz. Yaşadığımız her alanda ihtiyaç duyulan estetik anlayışı ve kullanım rahatlığını, profesyonel kadromuzla ile her alanda başarıyla gerçekleştiriyoruz. Peyzaj alanında yapmış olduğumuz tüm hizmetlerimizi en modern teknolojiler ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize kusursuz olarak sunuyoruz.

devamını oku

ALBAYRAKTAR PEYZAJ HAKKINDA

Albayraktar İnşaat Peyzaj olarak, sektörün en büyük eksiği olan profesyonel hizmet anlayışını sizler için bünyesinde barındırma hedefi ile sürekli kendi sistemini ve personel yapısını geliştirmektedir. Yaşanabilir bir çevre ve mekanlar yaratma tutkumuzla hareket ederek 1993 yılında çalışmalarımıza başladık. Peyzaj üzerindeki deneyimimiz, estetik anlayışımız ve makine-ekipman parkımız ile yurt içinde ve yurt dışında büyük başarılara imza attık. Endüstriyel gelişmelerle beraber artan çevre sorunları insan sağlığını tehdit eder hale gelince, insanların çevreye olan bakış açıları değişmiş, insanlar kent içerisindeki sağlıksız ortamlardan ve günlük yaşamın getirdiği stres ve düşüncelerden uzaklaşmanın yolunu doğada bulmuşlardır. Bunun neticesinde...

vizyon

Albayraktar İnşaat Peyzaj olarak vizyonumuz; her zaman ve her koşulda kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamak, ihtiyaçlarınıza en uygun çevre düzenleme hizmetlerini en kaliteli malzemeler ve profesyonel bir şekilde sizlere sunmak, en modern ve yenilikçi tasarımlar ile müşteri ve hizmet memnuniyet garantisi...

misyon

Albayraktar İnşaat Peyzaj'ın misyonu; bugüne kadar tamamladığı birçok başarılı projeyle birlikte profesyonel hizmet anlayışını daha da arttırarak, bünyesinde barındırma hedefi ile sürekli kendi sistemini ve personel yapısını geliştirmektir. Geniş ürün çeşidi ve her tür ortama uygun peyzaj çalışmaları yaparak...

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Her Projede Güvenilir Hizmet

İnşaat projeleri, oteller, alışveriş merkezleri, kafe ve restaurant gibi peyzaj uygulaması gereken tüm projeler için ihtiyaç duyulabilecek her tür bitki, ekipman bulabileceğiniz en doğru adrestir.

Kaliteli İşçilik

Albayraktar Peyzaj İnşaat, hem inşaat hem de peyzaj alanındaki ihtiyaçlarınıza en uygun hizmetleri profesyonel kadrosuyla sizlere en kaliteli işçilik ve kusursuz müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Firmamız peyzaj alanında süslemeler, çimlendirme, bakım gibi birçok hizmet sunmakta ve daima başarı sağlamaktadır. Sakarya'da birçok referansı bulununan firmamız müşterileri tarafından daima tavsiye edilmektedir.

Profesyonel Kadro

Peyzaj alanındaki çalışmalarını profesyonel kadrosuyla en kaliteli şekilde sunan Albayraktar Peyzaj İnşaat, her zaman müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarına artırarak devam etmektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ